Chlapček či dievčatko?

Genetický test BabyGen už vyskúšali stovky rodičov. Majú rôzne motivácie, zhodnú sa však na tom, že test je spoľahlivý a výsledky sú k dispozícii veľmi rýchlo.

Zuzana, 31, Žilina

Nevedela som si predstaviť, že budem čakať na ultrazvuk. Rozhodla som sa (len zo zvedavosti), že chcem jednoducho vedieť, čo čakáme, a to čo najskôr! Príjemným prekvapením bolo, že výsledky testu mi z laboratória prišli veľmi rýchlo. Na našu Lucku sme sa teda mohli naozaj perfektne pripraviť.

Eduard, 29, Bratislava

Máme štyroch synov a veľmi som si prial dievčatko. Nevedel som si predstaviť, že budem čakať 9 mesiacov, kým sa naisto dozviem, ako to teda je – veď pri ultrazvuku sa to niekedy na 100 % povedať nedá. Z výsledkov testu som sa veľmi tešil. Narodila sa nám princezná!

Renáta, 33, Nová Dubnica

Keď som sa pred piatimi rokmi v 12. týždni tehotenstva spýtala na ultrazvukovom vyšetrení gynekologičky, či to bude chlapec, alebo dievča, pozrela sa na mňa akoby som bola z inej planéty. Vraj je to v tomto štádiu gravidity celkom nevhodná otázka, lebo vraj by musela mať zázračnú guľu. Skvelá správa pre budúce mamičky je, že toto je už minulosť.